AUTONOVIETŅU IERĪKOŠANA

 

Uzņēmums “Stova” sniedz kvalitatīvus autonovietņu ierīkošanas pakalpojumus. Autonovietnes tiek ierīkotas privātos zemes gabalos, blakus tirdzniecības centriem, viesnīcām, biznesa centriem, ārstniecības iestādēm vai citās vietās, kur ir liela automašīnu plūsma.

 

Uzņēmuma darbinieki, ņemot vērā Jūsu vēlmes, izvērtē un sniedz ekonomiski pamatotu autonovietnes ierīkošanas piedāvājumu. Iespējami dažādi sadarbības modeļi: zemes gabala iegāde, zemes nomas mēneša maksa, daļēja autonovietnes ierīkošana u.c.

 

Esam uzkrājuši pieredzi, lai piemērotu progresīvus automašīnu novietošanas sistēmu tehniskos risinājumus dažādiem automašīnu stāvlaukumiem – no stacionārajiem parkomātiem, kas ierīkoti uz ielām un izmanto saules enerģiju, līdz modernākajiem autonovietņu risinājumiem, kad tiek nolasīti automašīnu valsts numuri un to dati tiek pārvaldīti Jūsu datoros.

 

Atbilstoši Jūsu vēlmēm varam sagatavot autonovietnes tehnisko projektu un sakārtot tās infrastruktūru (horizontālā un vertikālā vietu marķēšana, ceļa zīmju un reklāmas saskaņošana, iekārtas un informatīvo sistēmu ierīkošana, iekārtas komplektēšana un pieslēgšana).

 

Šajā sfērā esam uzkrājuši 13 gadu pieredzi, tādēļ aktīvi un kvalitatīvi uzraugām savus objektus, pastāvīgi uzlabojam un modernizējam to darbību. Ierīkojot autonovietni, varam piedāvāt tās tehnisko apkopi un klientu apkalpošanu 24 h diennaktī gan darba dienās, gan svētku dienās latviešu, lietuviešu, angļu un krievu valodā.

 

Strādājam ar uzticamiem, Eiropas līderpozīcijas ieņemošiem uzņēmumiem, kas piedāvā automašīnu novietošanas risinājumus.

 

 

 

 

Autonovietņu veidi:

 

On-street parking” – automašīnu stāvvietas, kas tiek ierīkotas uz ielas un laukumos bez barjerām.

 

Off-street parking” – automašīnu stāvvietas, kas tiek ierīkotas iežogotā teritorijā (laukā vai daudzstāvu telpās), ar barjerām, kas ierobežo automašīnu satiksmi.

 

Inovatīvi autonovietņu ierīkošanas risinājumi – GREEN parking

 

Tā ir sociālās atbildības prakses piemērošana Jūsu uzņēmuma darbībā. Autonovietni varam ierīkot kopā ar saules baterijām. Tas ir iedarbīgs veids, kā samazināt CO2, jo 1kWh saules enerģijas ietaupa pat 885 g šīs gāzes. Automašīnas tāpat būs pasargātas no saules stariem un sezonas nokrišņiem. Piedāvājam iespēju spēkstacijas saražoto elektrību izmantot elektromobiļiem.

 

Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet info@unipark.lv.