SIA “Stova” ir “Modus grupas” neatdalāma daļa. Šī priekšrocība un daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze sniedz iespēju klientiem piedāvāt vislabākos kompleksos risinājumus.

 

“Modus grupa” ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas strauji attīstās un mērķtiecīgi dodas inovāciju virzienā. Savu darbību tā realizē četrās sfērās – automašīnu pārdošanas un tehniskās apkopes, automašīnu nomas pakalpojumu, nekustamā tirgus attīstības un enerģētikas sfērā. Pašlaik grupai pieder 20 uzņēmumi Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā.

 

 

 

 

“Modus grupas” darbības virzienus un uzņēmējdarbības jomas saista kopējas iezīmes – mobilitāte, inovācijas, kā arī modernākās tehnoloģijas. Visi šie faktori garantē uzņēmējdarbības paātrinājumu, savukārt preču zīmes, kas reprezentē kvalitāti, nepārtraukti palīdz paplašināt klientu loku.

 

Pielietojot darbībā savas spēcīgākās īpašības un neatlaidīgi uzkrājot pieredzi visās četrās darbības sfērās, “Modus grupas” mērķis – padarīt jaudīgāku uzņēmumu darbības efektivitāti, attīstīt starptautisko sadarbību, veidot jaunas uzņēmējdarbības vīzijas, kā arī nepārtraukti paaugstināt grupas vērtību un gūt atzinību.

 

Dažādās uzņēmējdarbības jomās strādājošo uzņēmumu savstarpējā sadarbība ļauj operatīvi reaģēt uz vietējo un starptautisko uzņēmējdarbības dinamiku, klientu vajadzībām, tāpat paver elastīgāku skatījumu uz tirgus izmaiņām un pieļauj efektīvāku biznesa partneru sadarbību.

 

 

 „Modus grupas“ pārstāvētie preču zīmoli      www.modusgroup.lt