UZŅĒMUMS, KAS IERĪKO, PĀRVALDA UN APSAIMNIEKO AUTONOVIETNES

 

SIA “Stova” ir SAS (UAB) “Stova” meitas uzņēmums. Kopš 2002. gada uzņēmumam SAS “Stova” pieder “uniPark” preču zīme. Uzņēmums sniedz savus pakalpojumus Viļņas, Kauņas un Rīgas starptautiskajā lidostā, ierīkojot autonovietnes un veicot to pārvaldi. Pašlaik uzņēmuma īpašumā ir 32 autonovietnes, no kurām 11 ir Lietuvā esošajās lidostās, četras autonovietnes atrodas Viļņas centrā un vecpilsētā. Tāpat uzņēmuma pārvaldībā ir Šauļu pilsētas autostāvvietu sistēma.

 

Paplašinot savas darbības lauku, SAS “Stova” sākusi sniegt ar automašīnu novietošanu saistītus pakalpojumus arī Baltkrievijā, piedāvājot automašīnu novietošanas iespējas jau astoņās autonovietnēs gan Minskas tirdzniecības centra, gan pilsētas apmeklētājiem.

 

Tagad, pēc vairāk nekā 13 gadiem, kas pavadīti intensīvi strādājot un attīstoties, uzņēmums lepojas, piedāvājot saviem klientiem vairāk par 6 700 stāvvietām slēgta tipa autonovietnēs.

 

                        www.unipark.lt                 www.unipark.lv                www.moduspark.by

 

 

Uzņēmums ir neatņemama uzņēmumu grupas "Modus group" daļa. Šī priekšrocība un daudzu gadu pieredze jaunu un lietotu automobiļu pārdošanas un remonta, kā arī nekustamā īpašuma un enerģētikas tirgos ļauj mums mūsu klientiem piedāvāt labākos kompleksos risinājumus.

 

SIA „Stova” sniegtie pakalpojumi:

 

Autonovietņu ierīkošana​

 

 

Autonovietņu pārvaldīšana

 

 

Autonovietņu pakalpojumu pārdošana

 

 

Darbības principi:
 

Prasīgums

Ieviešam modernus autonovietņu pārvaldīšanas modeļus, tāpēc esam prasīgi pret sevi, lai varētu piedāvāt kvalitatīvu apkalpošanu mūsu autonovietnēs. 

 

Atbildīgums

Apzināmies, ka mūsu darbība nav tipveida, tāpēc pastāvīgi piedalāmies kvalifikācijas paaugstināšanas mācībās, lai varētu profesionāli veikt savu darbu.

 

Operativitāte

Vērojam tirgus izmaiņas un analizējam savu darbību, tāpēc cenšamies maksimāli ātri reaģēt un atrisināt radušās problēmas, lai piedāvātu ērtu un vienkāršu mūsu pakalpojumu izmantošanu.