Jaunas autonovietnes Rīgā

Gribam paziņot, ka uniPark uzsāk darbību Rīgā. Jau kopš šī rudens Rīgas iedzīvotāji un apmeklētāji automašīnas var novietot trīs uniPark autonovietnēs, kas atrodas Lielgabalu ielā 4, Dzirnavu ielā 111 un Prāgas ielā 2. Vairāk informācijas par autonovietnēm atradīsiet šeit.

 

UZMANĪBU. Par uniPark pakalpojumiem varat norēķināties ar tālruņa starpniecību!

Par uniPark pakalpojumiem jau varat norēķināties arī ar tālruņa palīdzību (Viļņā, Šauļos, Nidā, Rīgā). Lejuplādējiet aplikāciju, kas paredzēta Android un iOS operētājsistēmām. Plašāk

 

 

Jauni automašīnu novietošanas laukumi: pie Dzelzceļa stacijas, VCUP, T/C „IKI”

 

UniPark laukumus varat izmantot pie Viļņas pilsētas Dzelzceļa stacijas (viesnīcas „Panorama” teritorijā), T/C „IKI” (Nemenčinės pl. 2), VCUP (līdzās Baltajam tiltam)

 

 

Jauna interneta vietne Jūsu ērtībām

 

Atjaunojām http://www.unipark.lt interneta vietni. Tagad Jūs vienuviet varēsiet redzēt informāciju par mūsu pakalpojumiem, kā arī pasūtīt automašīnas novietošanu Viļņas, Kauņas un Rīgas lidostā.

 

 

Autonovietņu izmantošanas kārtība

 

UniPark autonovietnēs vairs nav ieejas biļetes vai Parkard kartes. Visās īstermiņa vai ilgltermiņa autonovietnēs varat iebraukt tad, kad novērošanas kamera būs nolasījusi Jūsu automašīnas valsts numuru.