Jaunas autonovietnes Rīgā

Gribam paziņot, ka uniPark uzsāk darbību Rīgā. Jau kopš šī rudens Rīgas iedzīvotāji un apmeklētāji automašīnas var novietot divās uniPark autonovietnēs, kas atrodas Lielgabalu ielā 4 un Prāgas ielā 2. Vairāk informācijas par autonovietnēm atradīsiet šeit.

 

Par mūsu pakalpojumu atsauksmēm atlīdzinām ar BEZMAKSAS DIENNAKTI :)

Mēs novērtējam Jūsu viedokli, tāpēc par atsūtītajām atsauksmēm DĀVINĀM bezmaksas diennakti auto novietošanai Viļņas vai Kauņas lidostā. Atsauksmes sūtiet marketing@unipark.lt.

 

 

Parakstiet līgumu un netērējiet laiku, lai norēķinātos

Kāpēc tas ir ērti? Parakstot līgumu, uzņēmums atsūta savu automašīnu sarakstu. Visu mēnesi „uniPark” autonovietnes var izmantot visi norādītie automašīnu numuri, un par to nav jānorēķinās katru reizi. Pēc mēneša mēs Jums atsūtām rēķinu ar pārskatu.

 

 

Maksa par auto novietošanu netiks iekļauta uzņēmuma rēķinā...

Ja par automašīnas novietošanu paši norēķināsieties automātiskajā kasē jebkurā uniPark autonovietnē.

 

 

Par uniPark pakalpojumiem var maksāt par 15% mazāk

Uzņēmumu darbinieki, kas parakstījuši līgumus ar SAS (UAB) „Stova” par auto novietošanu savu personīgo ceļojumu laikā, maksā par 15% mazāk. Veicot pasūtījumu, ievadiet atlaides kodu: IMDRB15

 

 

Bezmaksas iespēja mainīt automašīnas valsts numurus

Pircēji, kas izmanto auto novietošanas pakalpojumu uniPark lidostas autonovietnēs, var izmantot bezmaksas vienreizējo automašīnas valsts numura maiņas iespēju ne vēlāk kā 48 stundas līdz atbraukšanai uz autonovietni. Informāciju sūtiet info@unipark.lt.

 

 

 

 
x
Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.unipark.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.