Kas ir HTTP sīkdatne?

Sīkdatne ir neliels datu apjoms, kas tiek nosūtīts no vietnes un ko lietotāja tīmekļa pārlūks saglabā lietotāja datorā, kamēr lietotājs to izmanto. Sīkdatnes tika izveidotas kā uzticams mehānisms, lai tīmekļa vietnes varētu atcerēties sesijas līmeņa informāciju (piemēram, preces, kas ir pievienotas iepirkumu grozam interneta veikalā) vai reģistrēt lietotāja veiktās darbības pārlūkošanas laikā (tostarp, noklikšķināšanu uz konkrētām pogām, pieteikšanos mājaslapā), kā arī fiksēt, kuras mājaslapas tika apmeklētas iepriekš.

 

Kā mēs izmantojam HTTP sīkdatnes?

E-veikala sīkdatnes

Autostāvvietas pakalpojumus var pasūtīt vietnē www.unipark.lv. Lai darījums noritētu veiksmīgi, mēs izmantojam e-veikala HTTP sīkdatnes. Tās ļauj sekot klienta uzvedībai un atvieglo pasūtījumu izpildi. HTTP sīkdatnes arī ļauj izsekot informācijai par klienta pasūtījumu vēsturi un, pamatojoties uz to, klienti saņem īpašas cenas.

 

Google Analytics un AdWords

www.unipark.lv tīmekļa vietne izmanto Google AnalyticsGoogle, Inc. (turpmāk tekstā – Google) piedāvātos tīmekļa analītikas pakalpojumus, kas ļauj analizēt, kā vietne tiek izmantota. Šim nolūkam Google Analytics izmanto HTTP sīkdatnes – teksta datnes, kas tiek saglabātas lietotāja datorā.

Google izmanto sīkdatnes dažādos veidos. Piemēram, izmantojot klientu atkārtotu uzrunāšanu (remarketing) ar AdWords un Google Analytics, sīkdatnes tiek izmantotas, lai parādītu reklāmas vai lai pārraudzītu jūsu izvēles.

Sīkdatņu informāciju par vietnes izmantošanu – standarta tīmekļa žurnāla informāciju (tostarp jūsu IP adresi) un anonīmu apmeklētāja uzvedības informāciju – pārsūta Google, kas pati arī šo informāciju aizsargā, tostarp serveros, kas atrodas ASV. Pirms jūsu IP adreses nosūtīšanas Google mēs to anonimizējam.

Saskaņā ar Google privātuma politikas sertifikāciju Google paziņo, ka tā atbilst ES un ASV privātuma politikai. Google var pārsūtīt Google Analytics apkopoto informāciju trešām personām likumā paredzētajos gadījumos vai ja trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā.

Google nesaistīs datu subjekta IP adresi ar citiem Google datiem, kas ir pieejami saskaņā ar Google Analytics pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

 

Lai atteiktos no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējiet un instalējiet Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājumu. Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas paplašinājums

Sīkdatnes tiek izmantotas, arī lai reģistrētu, vai datu subjekts piekrīt (vai nepiekrīt) sīkdatņu lietošanai tīmekļa vietnē www.unipark.lv, lai izvairītos no šī jautājuma uzdošanas katru reizi, kad vietne tiek apmeklēta.

 

Facebook Pixel

Mēs izmantojam Facebook Pixel kā analītikas rīku, lai izvērtētu reklāmu efektivitāti un saprastu, kādas darbības jūs veicat mūsu tīmekļa vietnē. Tas ļauj izsekot Facebook reklāmām, pilnveidot reklāmas atbilstoši savāktajiem datiem, izveidot mērķgrupas reklāmām turpmāk, kā arī atkārtoti uzrunāt (remarketing) kvalificētus potenciālos klientus – cilvēkus, kuri jau ir veikuši darbības mūsu tīmekļa vietnē.

 

Sīkdatņu saraksts 

Sīkdatne

Uzglabāšanas termiņš 

Apraksts

Avots

PHPSESSID

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu reģistrēto lietotājvārdu, kā arī 128 bitu šifrēšanas atslēgu. Informācija ir nepieciešama, lai ļautu lietotājam pievienoties internetam, neizmantojot lietotājvārdu un paroli katrai apmeklētajai lapai. Papildus šai sīkdatnei lietotājs nevar apmeklēt vietnes daļas, kam ir nepieciešama autentifikācija.

E-veikals

__cfduid

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Sīkdatne, kas ir saistīta ar vietnēm, kuras izmanto CloudFlare, tiek izmantota, lai paātrinātu lapas ielādes laiku. CloudFlare skaidro, ka tā tiek izmantota, lai novērstu jebkādus drošības ierobežojumus, kas var rasties no lietotājam piešķirtās IP adreses. Tā nesatur lietotāju identificējošu informāciju.

Google analytics

_ga

2 gadi

Šī sīkdatne vāc informāciju par lietotāja uzvedību vietnē un izmanto to, lai uzturētu statistikas informāciju.

Google analytics

_gid

24 stundas

Šī sīkdatne vāc informāciju par lietotāja uzvedību vietnē un izmanto to, lai uzturētu statistikas informāciju.

Google analytics

placesHourOffset

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne uzglabā informāciju par pārdotajām autostāvvietas vietām.

E-veikals

currencyData

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne uzglabā informāciju par iespējamo pirkuma valūtu.

E-veikals

cookieConsent

7 dienas

Šī sīkdatne saglabā piekrišanu sīkdatņu politikai.

E-veikals

serviceDiscounts

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne saglabā informāciju par iespējamajām atlaidēm.

E-veikals

steps

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne saglabā informāciju par stāvvietas izmantošanas ilgumu

E-veikals

state

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne saglabā pirkuma datus.

E-veikals

invoice

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne saglabā datus, kas ir nepieciešami, lai izveidotu rēķinu.

E-veikals

blicData

Uzreiz pēc pārlūka aizvēršanas

Šī sīkdatne saglabā datus, kas ir nepieciešami, lai izveidotu BLIC līgumu.

E-veikals

FB_PIXEL_ID

30 dienas

Šī sīkdatne saglabā informāciju par lietotāju uzvedību vietnē un tiek izmantota klientu atkārtotai uzrunāšanai (remarketing)

Facebook

 

Kā pārvaldīt sīkdatnes

Jūs varat pārvaldīt un/vai dzēst sīkdatnes atbilstoši savām vēlmēm. Varat izdzēst visas jau datorā esošās sīkdatnes un lielākajā daļā pārlūkprogrammu varat iestatīt, lai sīkdatnes netiktu saglabātas. Papildu informācija par sīkdatnēm 

 

Sīkdatņu pārvaldība jūsu pārlūkprogrammā

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu jūs varat:

  • pārbaudīt, kuras sīkdatnes tiek saglabātas, un izdzēst atsevišķas sīkdatnes;
  • bloķēt trešo personu sīkdatnes;
  • bloķēt sīkdatnes no atsevišķām tīmekļa vietnēm;
  • bloķēt visas nosūtītās sīkdatnes;
  • aizverot pārlūkprogrammu, izdzēst visas sīkdatnes.

Ja esat izvēlējušies izdzēst visas sīkdatnes, ņemiet vērā, ka visi jūsu uzstādītie iestatījumi arī tiks izdzēsti. Tāpat, bloķējot visas sīkdatnes, daudzas interneta vietnes (tostarp mūsu tīmekļa vietne) nespēs pilnībā funkcionēt un jūs nespēsiet pilnvērtīgi lietot internetu. Šo iemeslu dēļ mēs neiesakām atiestatīt sīkdatnes, izmantojot mūsu tīmekļa vietni.

 
x
Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.unipark.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.