AUTONOVIETŅU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA

 

SIA “Stova” piedāvā ar autonovietnēm saistītus pakalpojumus – no to ierīkošanas līdz automašīnu novietošanas pakalpojumu sniegšanai.

Tas ir ekonomiski lietderīgs komplekso pakalpojumu risinājums Jums un ērta pakalpojuma izmantošana  autovadītājiem. Lietuvā uzņēmumam ir 21 automašīnu stāvlaukums un vairāk par 5 600 automašīnu stāvvietām. 

 

 

Piedāvājam dažādas norēķinu alternatīvas par sniegtajiem automašīnu novietošanas pakalpojumiem - var norēķināties iepriekš, pasūtot stāvvietu uniPark interneta vietnē, var norēķināties stāvlaukuma viedkasē skaidrā naudā vai ar bankas karti, kā arī izmantojot uniPark mobilo aplikāciju. Varam piemērot arī citas norēķināšanās alternatīvas pēc Jūsu izvēles.

 

Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet uz info@unipark.lv.

 

 
x
Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.unipark.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.