SIA “Stova”  ir UAB “Stova” meitas uzņēmums un ir zīmola “uniPark” oficiālais īpašnieks Latvijā. UniPark kopš 2002. gada darbojas Lietuvā, kurā apsaimnieko un pārvalda vairāk kā 20 000 auto stāvvietas, savukārt Latvijā uzņēmums sāka darbu 2016.gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus vairāk kā 9000 auto stāvvietās, tajā skaitā ar uniPark mobilo aplikāciju ir iespējams apmaksāt Rīgas Satiksmes stāvvietas.

 

Sadarbība ar dažiem no Pasaules lielākajiem stāvvietu sistēmu uzņēmumiem kā Amano, Softra un Hectronic, ļauj uzņēmumam nodrošināt risinājums dažādās situācijās. UniPark nodrošina gan daudzstāvu, gan vienstāvu stāvlaukumus ar barjerām, kā arī stāvlaukumus ar priekšapmaksas apmaksu, kā arī nodrošina stāvvietu risinājumus biznesa un iepirkšanās centriem.

 

Vairāk kā 15 gadu pieredze ir ļāvusi uniPark attīsties un iekarot stabilu vietu Baltijas, Baltkrievijas un Polijas tirgos. Darbība vairākas valstīs ir ļāvusi atrast, pielāgot un izveidot risinājumus katram tirgum. Tas uzņēmumam sniedz priekšrocību tirgū, jo katram no mūsu sadarbības partneriem piedāvāt unikālus risinājumus.

 
x
Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.unipark.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.