Informācija par "Rīgas satiksmes" apsaimniekoto sautostāvvietu apmaksas kārtību

"Rīgas satiksmes" autostāvvietu apsaimniekošana notiek saskaņā ar Rīgas domes 05.02.2013. saistošajiem noteikumiem Nr. 206.

 

Cik ilgā laikā jāveic apmaksa par autostāvvietu?

Novietojot transportlīdzekli "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās maksas autostāvvieās uz laiku, kas pārsniedz 5 minūtes, transportlīdzekļa vadītajam jāuzsāk autostāvvietas lietošanas apmaksa 5 minūšu laikā no transportlīdzekļa novietošanas brīža.

 

Kāds ir bezmaksas 5 minūšu lietošanas laika mērķis?

Nosacījums par autostāvvietu 5 minūšui bezmaksas lietošanas laiku ir iekļauts ar mērķi, lai šajā laikā transportlīdzekļa vadītājs varētu uzsākt transportlīdzekļa stāvēšanas apmaksu.

 

Kādos veidos iespējams veikt apmaksu?

Apmaksu iespējams veikt autostāvvietu maksas automātā, kā arī izmantojot mobilo lietotni vai nosūtot īsziņu. Apmaksa tiek veikta atbilstoši konkrētās autostāvvietas piemērotajam tarifam.

 

Kā rīkoties gadījumos, ja autostāvvieta tiek izmantota ne ilgāk par 5 minūtēm?

Šādā gadījumā par maksas autostāvvietas lietošanu nav jāmaksā.

Piemēram, ja transportlīdzeklis tiek novietots "Rīgas satiksmes" maksas autostāvvietā, lai uzņemtu pasažierus, un 5 minūšu laikā transportlīdzeklis atstāj "Rīgas satiksmes" maksas autostāvvietu, par autostāvvietas lietošanu nav jāmaksā.

 

Cik mūnušu laikā pēc apamaksātā laika beigām autostāvvieta jāatbrīvo?

Kad beidzies apmaksātā laika termiņs, autostāvvieta jāatbrīvo 15 minūšu laikā.

 

Vairāk informācijas:

https://www..rigassatiksme.lv/lv/pakalpojumi/ausostavvietu-pakalpojumi/prieksapmaksa/

 
x
Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.unipark.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.